134Days 17Hours 27Minutes 10Seconds

Páta František: Robinsonova osada

Podtitul:
Další osudy Robinsonova ostrova / podle povídky Hildebrandtovy a přepracování A[nt.] V[áclava] Humla nově upravil František Páta.
Anotace z obálky:
Co se vlastně stalo z Robinsonovým ostrovem, když se Robinson navrátil do Evropy? Poví vám to tato kniha, tak bohatá zážitky a dobrodružstvími jako osudy Robinsonovy. Vypráví o vzpouře na lodi při Robinsonově odjezdu, o bojích s divochy a nebezpečných pirátech, o rozmnožení osady o posádku španělské válečné lodi a o všech těch nesnázích divočiny, jak je dovedla překonat vynalézavá svépomoc. Dozvíte se v ní přemnoho zajímavého a leccos užitečného, jak takovou osadu zakládat, vést, a jak si člověk vždy může pomoci svou vynalézavostí a prací. Kdo si rád přečtl ROBINSONA, přečte si rád a s požitkem také knihu o osudech jeho ostrova.

Kniha vyšla v roce 1942, v tomto roce autor zemřel v nacistickém vězení.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Categories

A sample text widget

Etiam pulvinar consectetur dolor sed malesuada. Ut convallis euismod dolor nec pretium. Nunc ut tristique massa.

Nam sodales mi vitae dolor ullamcorper et vulputate enim accumsan. Morbi orci magna, tincidunt vitae molestie nec, molestie at mi. Nulla nulla lorem, suscipit in posuere in, interdum non magna.